Po předchozích menších projektech jsme v roce 2005 přivedli na svět první verzi stránek elektronického magazínu zaměřeného na cestování a outdoor aktivity. Jednalo se o náš první projekt, který se časem stal základním kamenem skupiny on-line médií, které dnes reprezentuje značka DOT Media cz. Stránky magazínu Světcest.cz, který prošel na svojí již relativně dlouhou historie několika změnami z pohledu vzhledu, tak použitého redakčního systému. Z pohledu zaměření stránek a jejich obsahu se zásadním způsobem nemění ani dnes.

V tomto roce nadále úspěšně provozujeme cestovatelský magazín, opuštíme naše menší projekty a více času věnujeme práci na projektech našich klientů. Rozšiřujeme své obzory, více se seznamujeme s myšlením uživatelů internetu a přizpůsobujeme pro ně námi realizované stránky a projekty. Začínáme se také věnovat ve větší míře on-line marketingu. Pro naše klienty připravujeme efektivní reklamní kampaně, které zvyšují úspěšnost jejich prezentace na internetu a sociálních sitích. Začínáme se poohlížet po světe e-commerce.  

Pod značkou Madsun.cz se pro klienty věnujeme realizaci internetových prezentací a e-shopů. Stáváme se partnery slevového portálu Mamutí slevy, kde zajišťujeme technickou, marketingovou a klientskou podporu. Také se zabýváme rozvojem vlastních projektů a spouštíme agregátor slev Slevy Česko, který prezentuje nabídky většiny slevových portálů. Stále se věnujeme našim klientům a podporujeme je v dosažení jejich cílů. Získáváme nové znalosti v oblasti programovaní, optimalizace stránek i marketingu.

Je tu rok 2012 a my zakládáme značku DOT Media cz. Omezujeme rozsah našich externích projektů a zaměřujeme se více na provozování vlastních on-line médií. Spouštíme lifestyle magazín se zaměřením na kulturní a společenský život v Praze, připravujeme portál nabízející přehled hudebních festivalů. Věnujeme se také e-commerci a spolupracujeme při provozování e-shopu s luxusním spodním prádlem. Řešíme otázky dalšího rozvoje a směřujeme naší činnost do oblasti internetového marketingu spojeného s vývojem vlastních řešení a originálního obsahu.

top